Bundesliga Futboll Sport

BAYERN KËRKON TË LARGOJË MESFUSHORIN FRANCEZ/ Juventusi gati të hyjë në garë për…

Blerja e dytë më e shtrenjtë në historinë e Bajernit, mund të largohet në fund të sezonit nga bavarezët. Korentin Toliso nuk po jep atë që pritej te gjermanët, pasi dëmtimet nuk e kanë lënë të qetë.

toliso

Drejtuesit dhe stafi teknik ka humbur durimin dhe në verë mesfushori francez pritet të dalë në shitje. Siç raporton “Bild”, Juventusi do të futet në garë për të blerë shërbimet e Tolisos.

Dëmtimi i tij në shtator të 2018-ës nuk e la atë të rritjej, por Juventusi beson te lojtari dhe do ta kërkojë në fund të sezoznit.

Toliso ka një rrogë prej afro 7 milionë eurosh dhe Bajerni kërkon të largojë një lojtar jo thelbësor për projektin. Mbetet të shihet tashmë e ardhmja e ish-lojtarit të Lionit.

Related posts

RINOVOI DERI NË 2023 ME JUVENTUSIN/ Pjaniç nxiton të zbulojë ndjesinë bardhezi

Isa.Autor

Ndeshja miqësore me Jordaninë/ Fotoja JOSHËSE e Ilda Bejlerit nga stadiumi bën xhiron e rrjetit (FOTO)

Isa.Autor

SKANDALI/ “SEKS dhe DROGË”: Anglia turpërohet nga kampioni i botës (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment