Futboll La Liga Sport

GETAFE JEP SHENJA JETE NË “CAMP NOU”/ Rodriguez mposht me një super gol Ter Stegen (VIDEO)

Getafe ka dhënë shenja jete në Camp Nou pas ka ngushtuar diferencën ndaj Barcelonës për 2-1. Ishte Angle që dërgoi topin në rrjetë pas një goditjeje të bukur në vijën e zonës së rreptësisë.

Related posts

DUAN SUPERLIGËN/ EGNATIA nuk ndalet në merkato, marin një sulmues izraelit në provë

Isa.Autor

“AGJENTI MË MORI PARATË DHE U LARGUA”/ Historia e trishtë e sulmuesit nigerian: Te Lazio më shkatërruan karrierën…

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Para se të hidhej shorti e mësohej rivali, ja si u shitën biletat

Delo.autor

Leave a Comment