Ekskluzive Futboll Sport

GOLAT MË SPEKTAKOLARË/ Njihuni me pesë “PERLAT” e shënuara fundjavën që lamë pas (VIDEO)

Java që lamë pas si çdo herë tjetër veçse është e kampionateve, na dhuron edhe spektakël me golat fantastik që shënohen nga La Liga e deri tek Ligue 1.

Alpesport.al, ju sjellë golat më të bukur të javës, sipas renditjes të përzgjedhur nga ne.

 

Messi në ndeshjen kundër Eibar

Alex Telles në ndeshjen kundër Portimonenses

Andres Iniesta

Hans Hateboer në ndeshjen kundër Sevillas

Oliver Giroud në ndeshjen kundër Tottenham

https://www.youtube.com/watch?v=ZeRNS0AFDlo&feature=youtu.be

Related posts

RUSI 2018/ Salah stërvitet me grupin, por mbetet në dyshim ndaj Uruguajit

Sadik.Autor

MERKATOJA E “ÇMENDUR”/ Arsenal rikthen vëmendjen te “dashuria e vjetër”, Barcelona tundohet

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Ky vend e vazhdon futbollin me maska dhe doreza, lojtarët kërcënohen me gjoba nëse…

Delo.autor

Leave a Comment