Futboll Sport

SONDAZHI/ Kush e fiton kampionatin shqiptar këtë sezon? (VOTONI)

Kampionati shqiptar i këtij sezoni nuk ngjan aspak me atë të sezonit që lamë pas duke dalë jashte pritshmërive të ekipeve por edhe tifozëve.

Tirana duket e pandalshme, Partizani disi i pafuqishëm dhe Skënderbeu fare larg garës për titullin kampion.

ALPEsport.al i jep mundësi ndjekësve të votojnë në sondazhin e radhës për ekipin e tyre të zemrës:

Dua që kampionatin shqiptar këtë sezon ta fitoj:

Related posts

REALI MERR KREUN E LA LIGAS/ Ja çfarë thotë Zidane për titullin kampion

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Deklaratë shokuese nga BONUCCI, OFENDON KEQ nga NËNA tifozët e MILANIT (VIDEO)

Isa.Autor

“PËR “KUQEZITË KJO NDESHJE ËSHTË FINALE”/ Flet trajneri i Turqisë: Të gjithë presin suksesin tonë…

Delo.autor

Leave a Comment