Futboll Premier League Sport

PËRZULLIMI ME DY VITE NGA CHAMPIONS/ Tifozi i Manchester City: “Më puthni b*thën, ju shk**dhatat e UEFA-S!”

Plot emocion si gjithmonë, vokalisti historik i grupit muzikor britanik “Oasis”, Liam Gallagher, njëherësh tifoz i Manchester City, sikurse vëllai i tij Noel, ka festuar në mënyrën e tij për fitoren e “Qytetarëve” në shtëpinë e Real Madrid me rezultatin 1-2.

Në llogarinë e tij në rrjetet sociale, ylli i muzikës britanike ka shënjestruar “UEFA-n” që ka përjashtuar Manchester City nga Champions League për dy sezonet e ardhshme.

“Kiss my blue arse UEFA cunts”, reciton ndër thonjzash Gallagher në llogarinë e tij në “Twitter”, e përkthyer: “Më puthni b***n time blu, ju shk******t e UEFA-s”.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Spanjë-Gjermani, merret vendimi edhe për miqësoren e 26 marsit!

Delo.autor

ARRIHET AKORDI ME KLUBIN HOLANDEZ/ Juventus merr shërbimet e De Ligt…

Delo.autor

SHOKOHET INTERI/ Pas VIDALIT dhe MODRIC dështon edhe një tjetër SUPER transferim

Isa.Autor

Leave a Comment