Futboll Seria A Sport

RIKTHEHET TEK GOLI PAS 15 MUAJSH/ Asist me thembër nga Matuidi, Cuadrado finalizon dhe qetëson Juventusin (VIDEO)

Juventusi ka dyfishuar rezultatin ndaj Brescia (që po luan me dhjetë futbollistë) teksa Cuadrado është rikthyer te goli në kampionat pas plot 15 muajsh, që prej nëntorit 2018.

Ndërkohë, është i pari në kampionat këtë edicion, por edhe i dyti në total (ka shënuar në Champions). Kolumbiani ka marrë një pasim me thembër nga Matuidi dhe e ka shfrytëzuar më së miri.

Related posts

Shin Tae-yong: Ja taktika e Koresë së Jugut për të ngatërruar Suedinë

Sadik.Autor

Sulmuesi i Liverpool kërkon largimin, por “të kuqtë” pretendojnë 35 milionë euro!

Q.Autor

“TMERROI” BARCELONËN/ Ikona e Flamurtarit zë vendin e veçantë në “Air Albania” (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment