Futboll Kategoria Superiore Sport

“SHPËRTHEN” FESTA NË “AIR ALBANIA”/ Torasa dhuron spektakël dhe ndëshkon Teutën (VIDEO)

Po luhet supersfida mes Tiranës dhe Teutës, e vlefshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore.

Përmbyset rezultati. Torasa dhuron spektakël duke shmangur portieritn Frashëri pas asistit fantastik të Ngosë dhe duke çuar peshë zemrat e tifozëve bardheblu. Atmosferë fantastike në “Air Albania” .

Related posts

BEFASOI në Botëror/ Liverpool blen mbrojtësin kroat për një shifër REKORD

Isa.Autor

Takaj: Dënimi i UEFA-s, nuk ka prova, e sigurt që do jemi në Champions

Sadik.Autor

UEFA pa mëshirë/ Zbuloni pezullimin për trajnerin spanjoll, Pep Guardiola…

Sadik.Autor

Leave a Comment