Futboll La Liga Sport

U PIKAS ME SHPEJTËSI 134 KM/H NË AUTOSTRADË/ Marcelo në telashe prej “timonit”, përfundon në gjykatë

Probleme për Marcelo. Anësori i Real Madridit, sipas informacioneve nga mediat spanjolle, duke përfshirë “El Mundo”, është paditur në gjykatë. Policia e ka ndalur atë duke drejtuar me shpejtësi makinën Audi, pa pasur pikë në patentën (licencën e tij). Ky fakt daton më 19 dhjetor të vitit të kaluar.

Marcelo është pikasur në orën 11 të ditës në autostradën M-12 me shpejtësi nga 120 deri në 134 km në orë. Në atë moment, braziliani nuk kishte pikë në licencën e tij dhe për këtë arsye u denoncua në gjykatë. Mësohet se futbollisti është justifikuar duke thënë se nuk ishte në dijeni të mospasjes së asnjë pike në patentë (nga penalizimet e mëparshme për shkeljet rrugore).

Related posts

“PËRBINDËSH” I ETUR PËR GOLA/ Ronaldo është shumë pranë rekordit historik me Portugalinë

Delo.autor

Hazard s’mjafton/ Liverpool shpëton në fund falë GOLIT UNIKAL të…(VIDEO)

Isa.Autor

TËRMETI TRAGJIK/ Ekipi shqiptar jep 2 mijë euro për të prekurit (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment