Futboll Seria A Sport

KORONAVIRUSI/ Periudhë karantine, Theo Hernandez “bëhet” Dj me letra higjenike (VIDEO)

Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qëndruar në shtëpitë e tyre të izoluar dhe pranë familjarëve. Veç stërvitjes që udhëzohet nga klubi, koha e lirë tashmë është e madhe. Kështu, duhet gjetur diçka për të mbushur ditën.

Francezi duket se e ka marrë me filozofi dhe në këtë video ka improvizuar një sallë Dj me të gjitha mjetet e nevojshme, vetëm se me shumë letër higjenike, dizinfektues dhe shumë gjëra të tjera të higjenës…

Related posts

Trajneri danez: Do të luajmë ndaj skuadrës më të fortë të Botërorit

Sadik.Autor

Skriniar: Spalleti më ka mbështetur, ndërsa Montella

Q.Autor

Young Boys thyejnë Juven, por “Zonja e Vjetër ” mbetet e para

Isa.Autor

Leave a Comment