Futboll La Liga Sport

KORONAVIRUSI/ Ramos gjen mënyrën për t’u argëtuar në këtë kohë epidemie (FOTO)

Janë ditë ndryshe në të gjitha shtëpitë e spanjollëve, veçanërisht në atë të Sergio Ramos dhe Pilar Rubio.

Kapiteni i Realit dhe Spanjës u detyrua të vet-izolohet të enjten, pasi një lojtar nga ekipi i basketbollit doli pozitiv me koronavirus. Koronavirus ka ndërprerë pothuajse gjithçka në botë, sidoqoftë, duket se mbrojtësi andaluzian preferon të marrë anën pozitive të kësaj situate emergjence totale në glob.Ai dhe Pilar Rubio po i shijojnë disa ditë me familjen.

Related posts

Liverpooli nuk po bëhet rehat me portierët, gati oferta për transferimin e Trapp

Delo.autor

NGA ERICK THOHIR ME MANCININ TEK STEVEN ZHANG ME CONTEN/ Ja si kinezët ndryshuan Interin në 1000 ditë (FOTO)

Delo.autor

DORTMUND-BAYERN MUNICH/ Sancho shënon të dytin ndaj “bavarezëve”, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment