Futboll Gossip Sport

PREFERUAN TA MBANIN SEKRET/ Eros Grezda konfirmon padashje lidhjen me Oriola Marashin (FOTO)

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje prej disa muajsh, por çifti deri më sot kishte preferuar ta mbante sekret. Kanë qenë mediat ato që zbuluan lidhjen e tyre dhe madje publikuan foto ku çifti shfaqeshin bashkë.

Së fundmi Oriola dhe Erosi treguan se po i kalojnë këto ditë bashkë pasi postuan foto nga i njëjti vend.

Ndërsa sot Eros e ka konfirmuar lidhjen e tyre padashje duke postuar një foto ku në sfond shfaqet Oriola. Ndjekësit e kanë vënë re menjëherë modelen dhe kanë nisur të ngacmojnë futbollistin për këtë fakt.

Related posts

Lojtari SHQIPTAR rrëfen TMERRIN në GREQI: Periudha më e errët e karrierës, më ndiqnin për të më…(VIDEO)

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Skenar filmash në Afrikë, dy futbollistët rrëmbehen në mes të rrugës!

Delo.autor

Salah dhe Guardiola shpallen më të mirët të muajit nëntor në Premier Ligë

Q.Autor

Leave a Comment