Futboll Gossip Sport

U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Taulanti dhe Arbnora zbulojnë emrin e vogëlushit (FOTO)

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë futbollisti, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Dyshja janë bërë me djalë të cilit i kanë vendosur emrin Klevis. “Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan Taulanti krahas fotos.

Kujtojmë se me datë 28 Janar Taulanti dhe Arbnora kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.

Related posts

ZERO MINUTA NË 9 NDESHJE/ Sarri harron se mbrojtësi Rugani është pjesë e Juventus, ja fati i tij

Delo.autor

Milan – Lazio/ Notat e lojtarëve, Strakosha fenomenal

Q.Autor

NIS SEANCËN PËRGATITORE/ Lerda shton ngarkesën tek Partizani

Delo.autor

Leave a Comment