Bundesliga Futboll Sport

NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ishte nisur të takonte të birin, aksidentohet ylli i Bayern Munich… (FOTO)

Mbrojtësi i Bajern Mynihut Zherom Boateng pësoi aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor A9 në Bavari.

31-vjeçari gjerman përplasi makinën e tij tip “Benz AMG” rreth 314 km larg shtëpisë së tij. Shkak mendohet se ka qenë përkeqësimi i kushteve atmosferike pasi gjatë kohës që po udhëtonte nisi të binte breshër. Fatmirësisht, Boateng nuk ka pësuar asnjë dëm fizik, por dëm material dhe është i detyruar të paguajë 25 mijë euro.

Sipas mediave gjermane, mësohet se ai ishte nisur për të takuar të birin.

jerome-boateng-bayern-munich-07112018_1n39zmurvsagz1tmcthfiuqk9q

Related posts

PËRBALLJA ME ANGLINË/ Rita Ora me urim të veçantë për “Dardanët”, në prag të sfidës (FOTO)

Delo.autor

Dortmundi ofron 33 milionë euro për Martinezin

Q.Autor

ÇUDIT EDER/ Me Conten, Italia do të kishte shkuar në Rusi me cigare në…

Isa.Autor

Leave a Comment