Futboll Sport

TRONDITET BOTA E SPORTIT/ Vritet në shtëpinë e tij futbollisti 20-vjeçar (FOTO)

Një lajm tronditës për gjithë botën e sportit vjen nga Ekuadori, ku është vrarë një futbollist brenda në shtëpinë e tij.espinoza-knsg-1024x512abc

Futbollisti 20-vjeçar, Eduin Espinoza, i cili aktivizohej me skuadrën ekuadoriane Guajakuil, është vrarë me armë në shtëpinë e tij, nga persona ende të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, kur lojtari si shumë të tjerë ishte i izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së Kornavirusit.

Lajmi tronditës është komunikuar nga vetë klubi i lojtarit, teksa policia është në kontakte me familjen Espinoza, për të marrë informacionet e nevojshme në mënyrë që të bëjnë të mundur arrestimin e personit që vrau lojtarin në fjalë.

Related posts

Everton-City, miqtë duan fitoren dhe hakmarrjen

Sadik.Autor

ÇFARË P*DH** E NËNËS PE ? Diego Costa rrezikon dënimin e ashpër, mund të mbyllë sezonin

Delo.autor

JORDI ALBA “DHURON” NJË GOL BILBAOS/ Ter Stegen befasohet, Barcelona proteston tek arbitri për faull (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment