Gossip

“BOMBA” QË “PUSHTOI” CHAMPIONSIN/ Shikoni çfarë i bën Kinsey Wolanski shoqes së saj super seksi (VIDEO)

Kinsi Volasnki u bë e famshme, pasi u fut në fushë me një veshje tepër provokuese gjatë finales së Champions League, mes Totenham dhe Liverpul.

Mënjeherë pas këtij moment, modelja amerikane me forma tepër joshëse, fitoi një popullaritet tepër të madh, duke u shndërruar në një nga personazhet më të komentuara.

kinsi volanskiii

Kingsli është rikthyer sërish në skenë me bëmat e saj, teksa kësaj here viktima e bukuroshes seksi, ka qenë mikesha e saj që vrapon për të hyrë në makinë.

shoqja e Volanskit

“Po bie shi, nuk dua të lagem”, thotë ajo, ndërkohë që kurthi ishte përgatitur nga Kingsli, e cila në ulësen e makinës luksoze kishte hedhur ujë. Në këtë moment, shoqja e Volanskit nuk nguroi të reklamonte të pasmet e saj bombastike. Kjo video interesante është shpërndarë nga Kinsi në “Tik Tok”.

Related posts

POZON ME FANELLËN E PSG/ Bukuroshja që çmendet pas Cavanit (FOTO)

Delo.autor

PROJEKT NË PREMIER LEAGUE/ Mia Khalifa i bën të ëndërrojnë tifozët e futbollit (FOTO)

Delo.autor

I RREH ZEMRA PËR REAL MADRID/ Shikoni bukuroshen që po “çmend” fansat me linjat e saj perfekte (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment