Futboll Gossip Sport

ËSHTË PARTNERJA E CR7/ Georgina Rodriguez “elektrizon” fansat, ekspozon të pasmet bombastike teksa nden rrobat (FOTO)

Xhorxhina Rodrigez ka vendosur të mos i lërë të qetë fansat e saj as gjatë periudhës së izolimit, teksa ka postuar një foto duke nderë rrobat, por që sigurisht vëmendja më e madhe bie në të pasmet e saj bombastike.

xhorxhina

 

26 vjeçarja ndodhet në Portugali së bashku me të dashurin e saj, Kristiano Ronaldo, por së shpejti do të kthehen në Torino, prandaj dhe po e shijon në maksimum kohën e mirë me diell.

xhorxhinaaa

35 vjeçari portugez është thirrur nga Juventusi për tu kthyer në Torino, në mënyrë që të bëhet gati për rifillim e sezonit. Ai duhet të rrijë 14 ditë në karantinë në shtëpinë e tij në Torino, përpara se t’i bashkohet pjesës tjetër të ekipit.

ronaldoo

Gjatë këtyre ditëve të kaluara në Madeiro të Portugalisë, çifti i famshëm nuk i kanë kursyer fotot për fansat e tyre. Duhet theksuar se shumica e këtyre fotove kanë qenë nga stërvitja e tyre e përditshme, por nuk kanë munguar as fotot duke marrë rreze dielli.

xhorxhina1

xhorxhina

Xhorxhina

xhorxhina

xhorxhinaaa

xhorxhina3

xhorxhina

xhorxhina

 

Related posts

JO VETËM LOJTAR UNIK/ MESSI edhe një baba shembullor. I merr vetë fëmijët në…

Isa.Autor

SFIDA NDAJ SKËNDERBEUT/ Befason titullari i “Bardhebluve”, kalon COVID-19 dhe rikthehet në stërvitje. Ja emri…

Delo.autor

Polemikat për penalltitë, Neymar tregon pse i injoroi tifozët e PSG

Q.Autor

Leave a Comment