Futboll Kategoria Superiore Sport

SKANDALI ME RESTORANTIN/ Shikoni çfarë u ndodhi lojtarëve të Vllaznisë ditët e fundit

E trishtë dhe skandaloze ajo që u ka ndodhur ditët e fundit lojtarëve të Vllaznisë. Edhe pse përfaqësojnë një klub me shumë emër, ata janë ndier të fyer kur kanë shkuar në restorantin ku janë ushqyer zakonisht deri në muajin mars.

Këtë herë nuk kanë mundur të ushqehen, sepse klubi ka shumë fatura për të paguar dhe, kësisoj, marrëdhëniet janë prishur.

Tashmë duhet të gjendet një vend tjetër, në mënyrë që lojtarët e huaj dhe ata nga rrethet e tjera të ushqehen normalisht.

Related posts

NË PRAGË TË NDESHJES NDAJ LAÇIT/ Trajneri Gega: Futbolli nuk ka shumë sekrete, por ka…

Delo.autor

CHELSEA KTHEN EPËRSINË/ Shënon gol fantastik braziliani Willian (VIDEO)

Delo.autor

KAOS/ Tension te Barcelona pas humbjes, Suarez dhe Pike shkëmbejnë sharje banale (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment