Futboll Seria A Sport

OBJEKTIVI I NEYMAR/ Të shkruajë historinë me PSG-në në Champions

Neymari mezi po pret rinisjen e Champions League.

Me Ligue 1 tashmë të mbyllur, ndeshjet e vetme zyrtare që PSG do t’i luajë për sezonin 2019/20 janë ato në UEFA Champions League.

Braziliani ka konfirmuar se është ëndërr e tij të triumfojë në këtë garë me PSG dhe se vetëm atje po e mban mendjen.

“Kam menduar shumë për Championsin. S’mund të pres që të luajë dhe të shkruajmë historinë”, deklaroi Ney.

Me një fjalë, ai është i bindur se PSG ka kapacitete për t’i shkuar në fund Championsit që kësaj radhe, do të luhet me një ndeshje deri n’finale.

Related posts

Incidentet në ndeshjen ndaj Partizanit, policia gjobit tifozët e Skënderbeut

Q.Autor

Floyd Mayweather: Mund të bëja Cristiano Ronaldo-n të mbyll karrierën te Newcastle

Sadik.Autor

FURNIZON SULMIN ME GOLA/ Mesfushori Calhanoglu “xholi” i Inzaghit, gati të ndriçojë Inter-in

Delo.autor

Leave a Comment