Futboll Premier League Sport

ARSENAL-LIVERPOOL/ Aksion perfekt nga “Të Kuqtë”, Sadio Mane zhbllokon sfidën (VIDEO)

Është zhbllokuar në minutën e 20-të super ndeshja e javës së 36-të të Premier League mes Arsenal-it dhe Liverpool-it.

Kanë qenë kampionët ata që kanë goditur të parët në Emirates Stadium.

Autori i golit ka qenë Mane, i cili ka finalizuar në mënyrën e duhur një aksion perfekt.

Related posts

Njëri prej “snajperëve” më të frikshëm në Europë, ICARDI shpërblehet për “kryeveprën” e fundit

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Atalanta-Napoli në dyshim: Miqtë gati të marrin masa drastike

Isa.Autor

E FUNDIT/ Keidi BARE largohet nga Atletico Madrid, mbetet në Spanjë tek klubi i…

Isa.Autor

Leave a Comment