Futboll Premier League Sport

ARSENAL-LIVERPOOL/ Lacazette përfiton nga gabimi i Van Dijk dhe rihap sfidën (VIDEO)

Arsenal ka barazuar ndeshjen kundër Liverpool-it në minutën e 32-të.

Goli është realizuar nga Lacazette, i cili ka përfituar nga një top i humbur i Van Dijk.

Holandezi ka pretenduar për faull, por arbitri nuk ka qenë i të njëjtit mendim.

Related posts

MILANI E NIS KEQ/ Udinese ia bën të vështirë sezonin e ri

Bora Xhani

KËRKON LARGIMIN NGA BARCELONA/ Mesfushori Rakitic drejt kalimit tek rivalët…

Delo.autor

DHIMBJE E MADHE PËR NAINGGOLAN/ Humb personin e dashur në moshë të re: Nuk mund ta besoj…

Delo.autor

Leave a Comment