Futboll Seria A Sport

“ÇMENDURI” NË 8 MINUTA LOJË/ Atalanta me dy fytyra, shënon dhe i fal barazimin kundërshtarit! (VIDEO)

Atalanta e ka nisur menjëherë me vrull ndeshjen kundër Brescias. Bergamezët kaluan në avantazh që në minutën e 2′ të sfidës me anë të Pasalic.

Ai mori një top të bukur në hyrje të zonës së kundërshtarëve dhe me një gjuajtje të bukur e dërgoi në rrjetë për 1-0, por po aq shpejtë kanë reaguar dhe miqtë që barazuan në minutën e 8 ‘ për 1-1. Një gabim në mbrojtje i kushtoi vendasve që lejuan Torregrossan t’i ndëshkonte.

Related posts

NUK HEQ DORË NGA ITALIANËT/ Marseille kërkon sulmuesin AXURR, nuk është Balotelli…

Isa.Autor

NGA E ARDHMJA E “PLESHTIT” TEK NEYMAR/ Presidenti Bartomeu: Ju tregoj trajnerin që do kemi sezonin tjetër

Delo.autor

E PABESUESHME/ ZIDANE rikthehet te JUVENTUSI, ja pozicioni që do të mbulojë

Isa.Autor

Leave a Comment