Futboll Premier League Sport

PAS NJË PASIMI NGA PULISIC/ Chelsea në avantazh, Giroud planzhon me kokë (VIDEO)

Chelsea e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Norwich. Ekipi i Lampard shënoi një gol të vonë në minutën e 45’+3′ me anë të Giroud.

Sulmuesi francez mori një pasim të mirë nga Pulisic dhe realizoi pas një zhytjeje me kokë. 45 minuta të vështira për blutë e Londrës që e kishin menduar më të lehtë këtë sfidë.

Related posts

KORONAVIRUSI PREK NATIONS LEAGUE/ Lojtarët në karantinë për 2 javë, Maqedonia e Veriut i kërkon UEFA-s shtyrjen e ndeshjes me…

Delo.autor

E BUJSHME/ Jay-Z merr në dorë imazhin e Milanit! Vjen akordi

Delo.autor

FORMULA 1/ Zbulohet misteri, piloti mungoi në Gjermani si pasojë e koronavirus

Delo.autor

Leave a Comment