Futboll Shqipëri Sport

E PAPRITUR/ Nuk grumbullohet për ndeshjen, ish-futbollisti i Shqipërisë pozitiv me COVID-19

Ish-futbollisti i Shqipërisë, aktualisht pjesë e Petrolul Ploeshtit në Rumani Armando Vajushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.
Vajushi
Media vendase “Pro Sport” raporton se futbollisti shkodran së bashku me 6 pjesëtarë të tjerë të klubit rumun (5 futbollistë dhe një pjesëtar i stafit teknik) janë infektuar me COVID-19 dhe për rrjedhojë nuk janë lejuar të marrin pjesë në sfidën e djeshme kundër Rapidit të Bukureshtit.

Related posts

U RIKTHYEN TEK FITORJA/ Sarri zbulon problemin kryesor të lojtarëve të tij

Delo.autor

Manchester United fiton ndaj Bournemouth, Lukaku rikthehet tek goli

Q.Autor

SHOKON INTER DHE PSG ME DEKLARATËN BEFASUESE/ Abidal: Duam të marrim Lautaro dhe Neymar!

Delo.autor

Leave a Comment