Futboll Kategoria Superiore Sport

GJICI NUK KURSEN AS STAFIN PAS ELIMINIMIT NGA KUPA/ Në stolin e Kukësit për sezonin tjetër projektohet…

Presidenti i klubit, Safet Gjici, nuk e ka kapërdirë eliminimin nga Kupa e Shqipërisë prej Teutës (2-1), pasi skuadra e tij po e kryesonte ndeshjen deri në minutën e 73-të.

Ai ka shprehur rezerva për gjykimin, por nuk ka kursyer as stafin, sidomos për ndërrimet që bënë.

Prej kohësh përflitet për një rokadë mes Orges Shehit dhe Alban Bushit në stolat respektivë.

Related posts

E BUJSHME/ Zbulohet sekreti i “Jashtëtokësorit”, si i parandaloi ai të vjellat gjatë ndeshjeve

Delo.autor

MERKATO E VERËS/ Etrit Berisha drejt Serisë A, skuadra italiane interesohet edhe për Strakoshën

Delo.autor

Barcelona uron Realin pas triumfit në finale të Ligës së Kampioneve, ja mesazhi i katalanasve…

Sadik.Autor

Leave a Comment