Futboll Kategoria Superiore Sport

STADIUMI I KUKËSIT MERR FORMË/ Shikoni në çfarë faze kanë arritur punimet (FOTO)

Pas “torturës” afro 2 vjeçare pa shtëpi, duke u hendur sa në një stadium te tjetri, “vuajtjeve” te skuadrës të Kukësit dhe tifozëve verilindor po iu vjen fundi.

Stadiumi56

Impianti modern, i cili pritet të jetë në dispozicon të skuadrës së Kukësit, po merr formë gradualisht dhe pritet të jetë gati duke filluar nga sezoni i ardhshëm. Skuadra me në krye presidentin Gjici, do të këtë mundësinë të shijojë ngrohtësinë e tifozëve të zjarrtë kuksian, që i ka munguar prej 2 sezonesh.

“Panorama Sport”, ka arritur të sigurojë disa foto nga punimet në stadiumin e Kukësit, i cili tashmë duket qartë se ka marrë formë dhe ka mbetur dhe afro 30 % e punës për t’u kompletuar plotësisht.

Stadiumi i Kukesit

Related posts

LIVE/ Po luhet derbi Tirana-Partizani. Starton pjesa e dytë

Delo.autor

EURO 2020/ Zvicra dhuron spektakël, futbollisti i Milanit shënon super gol. Ja “MAGJIA” (VIDEO)

Delo.autor

TRONDITET MILANI/ REALI dëshiron të transferojë SULMUESIN kuqezi, gati oferata prej…

Isa.Autor

Leave a Comment