Futboll Seria A Sport

HUMBJA ME “POKER” NDAJ MILAN/ Reagon për herë të parë Ronaldo në rrjetet sociale! (FOTO)

Juventusi humbi me rezultatin 4-2 kundër Milanit. Sulmuesi Cristiano Ronaldo shënoi golin e 0-2 për torinezët, më pas pa ekipin e tij teksa i kthehej rezultati. Ai pati dhe një sfidë personale kundër Zlatan Ibrahimovicit.

Portugezi ka reaguar për herë të parë pas humbjes duke postuar një foto në Twitter. 35-vjeçari bën banjo dielli dhe duke i gëzuar. Ylli i Juventusit shkruan në mbishkrimin e fotos: “Recharge”.

5 herë fituesi i Topit të Artë duket i motivuar sipas mbishkrimit që kërkon “të rikarikohet”. Juventusi nga krahu tjetër mban distancën me Lazion në 7 pikë dhe vazhdon e qetë kryesimin drejt fitimit të titullit kampion.

Related posts

NË PRAG TË NDESHJES ELIMINATORE ME MOLDAVINË/ Edy Reja: Kemi probleme me sulmin, do të ketë…

Delo.autor

“Doni Modricin”/ REALI befason INTERIN me shumën e kërkuar, duan …milionë euro

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ SKËNDERBEUT/ Gjoka i lumtur: Është vlerë e shtuar për ne, tashmë duhet…

Delo.autor

Leave a Comment