Futboll Seria A Sport

INTER HUMBI NDAJ BOLOGNAS/ Marotta: Conte është ende i inatosur

Bepe Marota ka zbuluar se trajneri i Interit Antonio Konte është ende shumë i inatosur për humbjen ndaj Bolonjës. Zikaltërit shpërdoruan avantazhin 2-1 me Bolonjan, duke ngjallur edhe pyetje rreth të ardhmes së Kontes.

“Ishte një zhgënjim i madh të flaknim tutje tre pikë mjaft të rëndësishme, pavarësisht se luajtëm mirë”, tha drejtori sportiv i Interit Bepe Marota për “Sky Sport Italia”. “Ne nuk mund ta ndryshojmë atë që ndodhi, por së bashku me skuadrën, trajnerin duhet ta kalojmë këtë situatë.

Konte është akoma i inatosur . Nervozizmi i tij na tregoi edhe një herë karakterin që ka Konte. Ai kritikon veten dhe dëshiron të arrijë dhe të fitojë sa më shumë.”

Related posts

PLAS TEK REALI/ Tek MADRILENËT ka një tjetër PROBLEM, MODRIC është i…

Isa.Autor

Saint Etienne befason PSG-në, Cabella shënon gol për vëndasit

Sadik.Autor

Liverpool mendon ti kthej “reston” Juventusit, me blerjen e Sami Kehdirës

Sadik.Autor

Leave a Comment