Futboll Seria A Sport

JUVENTUS-ATALANTA/ Mbrojtja “bardhezi” e çmontuar, Zapata shtang Sarrin (VIDEO)

Atalanta ka kaluar në avantazh kundër Juventus-it.

Zikaltrit kanë arritur të gjejnë golin në minutën e e 17-të pas disa kombinimesh shumë të bukura mes Gomez dhe Zapata-s.

Ka qenë ky i fundit që i ka finalizuar këto kombinime me gol.

Related posts

Akuza e kampionit të botës: Ai nuk është një TRAJNER, por një KATASTROFË

Isa.Autor

“MAN CITY DO TË…/ Craig Bellamy: Nuk besoj se Liverpooli do të vazhdojë pa humbje

Delo.autor

E TRISHTË/ U VRA nga HAJDUTËT, medalistit olimpik i jepet lamtumira

Isa.Autor

Leave a Comment