Futboll Kategoria Superiore Sport

KUKËSI-TEUTA/ “Je burrë a s’je burrë?”, Aleksi ndëshkohet me të kuq dhe shpërthen në sharrje (VIDEO)

Albano Aleksi ndëshkohet me kartonin e dytë të verdhë në minutën e 54, duke lënë skuadrën e Teutës me 10 lojtarë. “Je burrë a s’je burrë. Pse je bërë frikacak, dëgjohet t’i thotë Aleksi, Jorgjit. Ndërkohë që nuk kanë munguar as sharjet.

Related posts

ËSHTË NJË NDËR KANDIDATËT PËR KËTË ÇMIM/ Van Dijk: Topi i Artë? Nëse zgjidhem fitues do të…

Delo.autor

JUVE KRYESON FRIKSHËM/ Ancelotti: Scudetto duhet të jetë një ëndërr, jo utopi

Isa.Autor

LËVIZJE E RREZIKSHME/ Ylli i Sevillas transferohet në Wuhan të Kinës (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment