Futboll Premier League Sport

“K*RVË E ZEZË, DO TË VIJË NË SHTËPI NËSE NUK SHËNON”/ Tifozi kërcënon lojtarin e Premier League. Policia nis hetimet

Aston Vila luan një ndeshje shumë të rëndësishme ditën e sotme, teksa përballet me Kristal Palasin, ku i vetmi rezultat që i bën punë është fitorja.

Megjithatë para kësaj sfide të rëndësishme, diçka e jo e mirë ka ndodhur me sulmuesin e Kristal Palasit, Uilfried Zaha. Ky i fundit në profilin e tij zyrtar ka postuar një kërcënim që e ka marrë nga një tifoz i Aston Vilës, i cili i kërkon atij të mos shënojë në ndeshjen e sotme, në të kundërt do i kenë punët keq.

“Bën mirë të mos shënosh, shkërdhatë e zezë, në të kundërt do të vij në shtëpi i veshur si fantazmë.”, ky ishte mesazhi i cili i ishte dërguar Zahës, të cilin ky i fundit e bëri publik në faqen e tij zyrtare.

“Shikoni si u zgjova sot”, shkruan Zaha. Menjëherë pas këtij rasti, policia ka nisur hetimet për të identifikuar personin dhe për të dhënë ndëshkim ndaj tij, i cili ka kërcënuar sulmuesin e Kristal Palasit, me qëllim për t’i bërë presion para ndeshjes së sotme.

 

Related posts

Dortmund gati të paguajë klauzolën e yllit të Nice

Sadik.Autor

Jashtë Guardiola/ Ja 3 finalistët për çmimin e trajnerit më të mirë nga FIFA (VIDEO)

Isa.Autor

E DHIMBSHME/ Pronari i Leicester në helikopter në momentin e TRAGJEDISË ishte bashkë me VAJZËN (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment