Futboll Premier League Sport

LAKAZET SHËNON SUPER GOL/ Tottenham rihap sfidën pas tre minutash falë gafës së David Luiz (VIDEO)

Arsenali po barazon në derbin e Londrës së Veriut kundër Totenhemit 1-1. Pas 16 minutave lojë “Topçinjtë” kaluan në avantazh falë një supergoli të Aleksandër Lakazet.

lakazet

Sulmuesi goditi fort në hyrje të zonës, me topin që përfundoi në trekëndësh.

Megjithatë vetëm tre minuta zgjati avantazhi i Arsenalit pasi Totenhemi barazoi pas një gabimi në mbrojtje të David Luizit. Son përfitoi nga gabimi i brazilianit për të barazuar shifrat.

Related posts

EMOCIONUESE/ Topi fluturon mbi tabelë dhe ndalet tek numri i fanellës së Kobe Bryant (VIDEO)

bora.autor

Chelsea/ Roman Abramovich i thotë “jo” 2 miliardë £ të ofruara nga një tifoz i United

Sadik.Autor

Lamtumirë Barcelonë, Arda Turan befason me skuadrën e re

Q.Autor

Leave a Comment