Futboll Seria A Sport

MOMENT I VËSHTIRË PËR DE LIGT/ Shikoni goditjen e rëndë që mori nga Zapata (VIDEO)

Atalanta dhe Juventusi barazuan ditën e djeshme 2-2, në një ndeshje me të vërtetë spektakolare, e cila ishte e luftuar nga fillimi deri në fund.

Megjithatë kjo ndeshje nuk do të mbahet mend për mirë, të paktën nga Matajs De Ligt, i cili pësoi një goditje të rëndë gjatë lojës.

Pas një dyluftimi me sulmuesin Duvan Zapata, ky i fundit pasi kërcen, e godet me takë mbrojtësin në organin gjenital. Dhimbja për holandezin ishte e madhe, teksa kjo duket edhe në videon që është kapur nga ndeshja.

Related posts

Maradona: “Dora e Zotit”? Nëse do të përdorej VAR-i, do të më kishin arrestuar

Sadik.Autor

POLEMIKAT PËR STOLIN E KLUBIT TË SERIE A/ Panucci: Roma nuk më ka kontaktuar, jam i fokusuar…

Delo.autor

DËMTIMI HORROR/ Operohet Tolisso i Bayernit, ja sa pritet të mungojë francezi

Isa.Autor

Leave a Comment