Futboll Seria A Sport

LAZIO-MILAN/ Zlatan Ibrahimovic me fat ndaj Strakoshës, nuk gabon nga pika e bardhë (VIDEO)

Milan ka gjetur shumë shpejt edhe golin e dytë kundër Lazio-s.

Kuqezinjtë kanë dyfishuar në minutën e 34-t me një penallti të Zlatan Ibrahimovic.

Në fakt, Strakosha e ka pritur fillimisht gjuajtjen e suedezit, por nuk ka arritur ta kontrollojë topin që ka përfunduar në rrjetë.

Related posts

A do të tolerojë Kukësi Vllazninë? Gjici: Na vjen keq, por…

Sadik.Autor

Tefik Osmani thumbon Kukësin: Jemi ne, ka 7-8 vende bosh pastaj vinë ata…

Sadik.Autor

SITUATA KAOTIKE NË BJELLORUSI/ Kombëtarja mbërrin në Minsk dhe “izolohet” në hotel

Delo.autor

Leave a Comment