Futboll Seria A Sport

LAZIO-MILAN/ Calhanoglu me golin e javës dhe zhbllokon sfidën në “Olimpico” (VIDEO)

Lazio-Milan, super ndeshja e javës së 30 të Serisë A, është zhbllokuar në minutën e 23-të.

Autori i goli ka qenë Calhanoglu, i cili ka mposhtur Strakoshën me një super goditje nga jashtë zone.

Edhe Zlatan ka qenë protagonist me asistin për turkun.

Related posts

FINALJA/ Ëndrra angleze dhe frika e madhe e teknikut Southgate

Isa.Autor

PAS 6 MINUTASH LOJË/ Stadiumi pushtohet nga tymi, shkak … zjarret në Amazonë (VIDEO)

Delo.autor

ARRIHET MARRËVESHJA/ Gati shkëmbimi i bujshëm PSG-Real Madrid për yjet…

Delo.autor

Leave a Comment