Gossip

ME BLUZEN E INTER DHE FORMA BOMBASTIKE/ Miss Shqipëria “tërbon” tifozët zikaltër (FOTO)

Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuar në profilin e saj zyrtar.

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto, ku shihet me bluzën e Interit, ndërkohë që njëkohësisht zbulon edhe skuadrën e zemrës.

Në fotot e postuara nga Klea, vihen re format e saj të shkëlqyera fizike, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

106128341_598290154457736_8485151198762803012_o

Edhe Kela kishte pritshmëri të mëdha për skuadrën e saj këtë sezon dhe njëjtë si shumë tifozë të Interit, është e zhgënjyer nga rezultatet e fundit, por kjo nuk e ndalon atë që të pozojë me bluzën e ekipit të zemrës.

klea bushi.jpg4.jpg5 klea bushi.jpg1 klea bushi 97551920_561133458173406_8388853989956911104_o

klea bushi.jpg2

PANORAMASPORT.AL

Related posts

MODELJA SEKSI PUBLIKON MESAZHET ME SULMUESIN/ Shihni si reagon Ronaldo dhe e dashura e tij! (VIDEO)

Isa.Autor

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E JUVENTUSIT/ Balerina nxjerr trupin e palestruar të mbushur plot me tatuazhe (FOTO)

Delo.autor

Tha se as Ronaldo nuk i shënonte dot, “portierin” e turpëron modelja bukuroshe (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment