Futboll Premier League Sport

MERKATO E BUJSHME/ Manchester United ofroi 98 milionë euro, Sancho preferon kalimin tek…

Mançester Junajtid bëri një ofertë ditët e fundit prej 98 milionë euro për Xhejdo Sançon, por që u refuzua nga Borusia Dortmund. U përfol se ekipi gjerman e refuzoi ofertën e skuadrës angleze sepse kërkon 120 milionë euro për lojtarin.

sanco

Por së fundmi një prapaskenë mjaft interesante ka dalë në skenë. Sipas “Kicker” Sanço preferon më shumë një transferim te Liverpuli sesa tek Mançester Junajtid sepse beson se ka më shumë mundësi për të fituar tituj nën drejtimin e Jurgen Klopit.

Ndoshta Sanço po pret një ofertë nga Liverpuli dhe mund të jetë kjo arsyeja e refuzimit të ofertës së Mançester Junajtid.

Related posts

SPEKTAKOLAR/ MESSI fiton çmimin e parë PRESTIGJOZ për këtë sezon (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

Plas në stërvitjen e Bayern-it, Levandowski dhe Hummels kapen me njeri-tjetrin

Q.Autor

SKANDALI/ Qytetari filmon lojtarët e Man United, FELAINI tenton të godasë…(VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment