Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-VILLARREAL/ Pas një pasimi nga Modric, Benzema zhbllokon sfidën (VIDEO)

Karim Benzema ka gjetur golin kundër Vilarrealit në minutën e 29′ për 1-0. Benzema shënoi në portën kundërshtare pas pasimit të Luka Modricit.

Goditja e tij nuk u ndal nga portieri kundërshtar. Një gol që i jep ekipit madrilen titullin kampion.

Related posts

LIVE/ Chelsea-Eintracht Frankfurt, nis sfida në “Stamford Bridge”

Delo.autor

ZYRTARE/ Southampton i Brojës blihet nga një serb, zbuloni cilët janë drejtuesit e rinj (FOTO)

Delo.autor

GRIEZMANN “HERO” ME DOPIETË/ Barcelona mposht me përmbysje Villarreal dhe “kap” Realin

Delo.autor

Leave a Comment