Futboll Sport

SHPALOS AFTËSITË PREJ “JASHTËTOKËSORI”/ “Magjia” e fundit e Messit: Fake apo e vërtetë ? (VIDEO)

Sulmuesi i Barcelona-s, Leo Messi, ka shpalosur aftësitë gjatë xhirimit të një reklame për Pepsi-n.

Ylli argjentinas ka vendosur dy kanaçe mbi njëra-tjetrën dhe ka hedhur atë që ndodhej poshtë me një top tenisi dhe duke lënë në këmbë atë që ishte sipër.

Pyetja që lind është: mashtrim apo realitet?

Related posts

E BUJSHME/ REALI kërkon DYBALËN për të dalë nga KRIZA, TRANSFERIMI I “LA JOYA” në…

Isa.Autor

Ricciardo shikon mundësitë e tjera, pavarësisht fitores me Red Bull

Sadik.Autor

(VIDEO) Pjaca luan për herë të parë pas 10 muajsh, shënon në debutim me Schalken

Q.Autor

Leave a Comment