Futboll Gossip

TOPLESS NË PLAZH ME TË “MËDHAJA”/ Futbollistja shqiptare: Ju tregoj dy lojtarët më seksi te Kombëtarja, kam marrë 500 euro për…

Uendi Muja nuk resht së mahnituri, si në fushë ashtu edhe jashtë saj. Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila prej dy vitesh është pjesë e futbollit francez, përveç aftësive si goleadore, është absolutisht edhe një prej sportisteve më seksi të Shqipërisë.

Me kampionatin francez të mbyllur për shkak të Koronavirusit, 21-vjeçarja po shijon pushimet në bregdet. Së fundmi ajo ka ndarë për fansat në rrjetet sociale, një foto tepër provokuese, teksa shfaqet “topless” plazh. Bukuroshja Uendi duket në superformë, ndërsa bien në sy format e saj bombastike.

Së fundmi bukuroshja për “Ftesë në 5”, ka treguar se premio më e lartë që ka marrë në Francë ka qenë 500 euro. Gjitashtu Uendi Muja nuk ka nguruar të tregojë edhe 2 lojtarët e Kombëtares, të cilët sipas saj janë më seksi.UENDI65

“Shpërblimi më i lartë që kam marrë pas një fitoreje ka qenë 500 euro. Futbollistet femra nuk kanë rroba dhe shpërblime aq të mëdha sa meshkujt. Kjo ka qenë shpërblimi më i madh pas një ndeshjeje ku shënova dhe fituam.

Futbollisti më seksi te Kombëtarja? Mendoj Roshi dhe Veseli. Te partneri i ardhshëm kërkoj, të jetë i zgjuar, besnik dhe i pashëm.

Njerëzit në fillim kur mësojnë se jam futbolliste habiten, me pas fillojnë me pyetje të ndryshme. Shumë shpesh nuk e mendojnë se unë jam futbolliste.”, u shpreh Uendi Muja.

103897430_3033290783423400_1100655876788372637_n 104097517_1170520263291941_1856269231847077627_n 104098805_672232543508485_5400187488460534012_n 104035856_184495979646589_8997209143578205129_n 104221076_3307821505895173_3133042373984002378_n

Related posts

“LU-LA” THYEN “MALLKIMIN” 23 VJEÇAR/ “Zikaltërit” mposhtin Napolin dhe rimarrin kreun

Delo.autor

NDIZET DERBI I “MADONINËS”/ Mesfushori Sensi: Ibrahimovic më shumë se frikë!

Delo.autor

“MACJA E ZEZË”/ Kukësit i kthehet makthi i Laçit, mundet dhe i “dorëzon” titullin Tiranës

Delo.autor

Leave a Comment