Futboll La Liga Sport

ATLETICO MADRID-MALLORCA/ Pas një super aksioni, sulmuesi Morata nuk fal! (VIDEO)

Atletico Madridi ka shënuar golin e dytë për 2-0 ndaj Mallorcas. Vendasit kanë shënuar një gol mjaft të bukur pas një aksioni fantastik.

Një kombinim përfekt në minutën e 45’+5′ dhe Morato nuk e kishte aspak të vështirë të shtynte topin në rrjetë.

Related posts

Nuk kanë fund problemet/ Largohen dy lojtarë të tjerë nga Real MADRID

Isa.Autor

GJENDET “SOZIA” E INZAGHIT/ Ja lojtari i ri që ka “lindur” pozicion jashtë loje

Isa.Autor

“Jam tirons, tirons i vjetër”, Bujar Pregja e “djeg” në festën e arbitrave (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment