Futboll Seria A Sport

ZHGËNJEN TIFOZËT E BARCELONËS/ Marotta: Lautaro nuk ka shfaqur kurrë dëshirën për tu larguar

Drejtori sportiv i Interit Bepe Marota insiston  se do ti shërbente shumë Lautaros nëse do refuzonte Barcelonën dhe do qëndronte tek zikaltërit. Marota gjithashtu përgënshtroi edhe interesimin për mbrojtësin e Çelsit Emerson Palmieri.

lautaro-martinez

“Lautaro nuk ka treguar dëshirë për tu larguar”, tha Marota për “DAZN”. “Interi nuk dëshiron të shesë të rinjtë premtues. Nëse ndonjë lojtar do që të largohet ne do ta analizojmë situatën së bashku”.

Interi ka qenë i lidhur edhe për një interesim për Emersonin e Çelsit. “I kuptoj spekullimet e merkatos, por ne nuk kemi kontaktuar fare me lojtarin në fjalë”, përfundoi Marota.

Related posts

KËRKON FITORE NPËR T’U SHPALLUR KAMPION/ Zidane tregon si ndikoi humbja 7-3 ndaj Atletico Madrid

Delo.autor

NDIZET SFIDA NË “STAMFORD BRIDGE”/ Manchester City realizon dy gola të shpejtë në 3 minuta (VIDEO)

Delo.autor

ZBULOHET PRAPASKENA E MERKATOS/ Ylli Grealish u ble nga Manchester City falë një këshille të De Bruyne

Delo.autor

Leave a Comment