Futboll La Liga Sport

BALE SËRISH PROTAGONIST ME REAL MADRID/ Shikoni çfarë bën ylli uellsian në stërvitje (VIDEO)

Situata e Garet Bejl tek Real Madrid është në pikën më të ulët. Trajneri Zinedin Zidan nuk e konsideron uellsian si një opsion për skuadrën e tij.

bejl

Real Madrid po stërvitet për përballjen në Champions kundër Mançester Sitit, pasi sfidën e parë e humbën 1-2 në “Bernabeu”. Ekipi spanjoll ka zbritur në fushë për stërvitjen e rradhës dhe ajo që ka rënë në sy ka qenë Garet Bejl.

Sulmuesi uellsian qëndron pa lëvizur dhe i pa interesuar për topin.

Related posts

Isli Hidi: Pozitive të përmbysësh ndaj ekipit më të mirë, kockë e fortë për të gjithë

Isa.Autor

Manchester United, marrëveshje me “Spurs” për belgun Alderweireld

Sadik.Autor

ARSENAL-BRIGHTON/ Xhaka dhe Mustafi janë titullarë në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment