Futboll Sport

CHAMPIONS/ Pas 18 minutash lojë, Gnabry zhbllokon sfidën për Bayern me një “raketë” (VIDEO)

Bayern Munchen zhbllokoi ndeshjen kundër Lyonit në minutën e 18′ me anë të Gnabryt për 1-0. Sulmuesi ndërmori një aksion personal dhe me një goditje të fortë me të majtë kaloi gjermanët në avantazh. Portieri kundërshtar nuk kishte se çfarë të bënte në gjuajtjen e tij që u ndal në trekëndësh. Lyoni humbi shumë raste para golit, pasi kishte mundësi të shënonte.

Related posts

HUNGARIA NË SHTETRRETHIM PREJ COVID-19/ Ferencvaros paralajmëron 20 mijë tifozët pas ndeshjes me Juventus

Delo.autor

ÇUDITË NUK NDALEN NË KUPËN E AFRIKËS/ Kombëtarja do të luaj përballë Kamerunit pa… portierë

Delo.autor

AGNELLI NIS REVOLUCIONIN/ Jo vetëm Paratici, Juventus përgatit largimin e yllit të skuadrës…

Delo.autor

Leave a Comment