Futboll Premier League Sport

DËMTIMI “HORROR”/ Liverpool barazon në miqësore, Van Dijk largohet i gjakosur nga fusha (VIDEO)

Liverpuli i është rikthyer aksionit në fushat e blerta. Ekipi anglez zhvilloi një miqësore me Salzburgun që përfundoi në barazim 2-2.

Për Liverpulin në këtë takim spikati sulmuesi i ri Rian Brester që shënoi dopietë në fundin e takimit për të evituar humbjen e skuadrës së tij. Por ajo që ra në sy në këtë miqësore ishte dëmtimi “horror” i Van Dijkut.

Mbrojtësi hollandez u largua nga fusha i gjakosur.

Related posts

PLASIN POLEMIKAT/ Mesfushori Zaniolo me cigare dhe pa maskë në diskotekë (VIDEO)

Delo.autor

FLET PËR TË ARDHMEN E TIJ PROFESIONALE/ Mourinho: Në Manchester nuk e kuptuan filozofinë time…

Delo.autor

Norvegjia “tremb” Shqipërinë, mposht 4-1 Australinë pjesëmarrëse në Botëror

Sadik.Autor

Leave a Comment