Champions League Futboll Sport

TIRANA-CRVENA ZVEZDA/ Një orë nga starti i sfidës, ja çfarë po ndodh në “Air Albania” (FOTO)

Do të startojë në orën 20:00, sfida mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës e vlefshme për raundin e dytë të Ligës së Kampionëve. “Panorama Sport”, iu sjell momentet më pikante nga “Air Albania” në prag të startit të kësaj sfide tepër delikate.

19:15  Tirana del në nxehmje.
19:12 Kapiteni, portieri i Crvena Zvezdës del në fushë për nxehmje.

19:08 Portierët e Tiranës, Lika dhe Qirko, të parët që dalin më fushë për nxehmje.

Portieret

19:00 – 1 orë nga startit i takimit bien në sy masa e rrepta të sigurisë në perimetrin e stadiumit, ku nuk mungon as aparati i ndalimit të valëve, për të penguar mundësinë e ngritjes së ndonjë droni.

perimetri

Nuk lejohet që asnjë individ të afrohet pranë stadiumit “Air Albania” pa pasur akreditimin për këtë ndeshje.

stadiumi

Related posts

Ramos: Messi i bënte presion gjyqtarit në tunel, por nuk e di nëse ka…

Sadik.Autor

PRAPASKENAT/ Marash Kumbulla tregon përse ZGJODHI Romën para Interit dhe Lazios

bora.autor

Liga e Europës/ Nesër ndeshjet e fundit në fazën e grupeve

Sadik.Autor

Leave a Comment