Futboll La Liga Sport

E ARDHMJA E UELLSIANIT NË DILEMË/ Real Madrid vetëm një gjë mund ta bindë Bale të largohet

Cila do të jetë e ardhmja e Gareth Bale?

Marrëdhënia e uellsianit me Real Madrid është prishur tashmë, por lojtari nuk ka dëshirë të largohet nga Los Blancos për të mos humbur rrogën e lartë që merr.

Megjithatë, Bale mund të ndryshojë mendim vetëm për një skuadër: Tottenham-i.

Sipas talkSPORT, në fakt, Bale mund ta marrë në konsideratë idenë që të kthehet tek ekipi ku është rritur dhe ku është bërë futbollisti që të gjithë njohim sot.

Related posts

Isha afër transferimit në Barcelonë

Q.Autor

DËSHTON SËRISH GIAMPAOLO/ Torino mposht “Kuqezinjtë” me përmbysje

Delo.autor

Perez nuk dorëzohet, e do Mbappen te Real Madridi

Isa.Autor

Leave a Comment