Futboll Seria A Sport

E FUNDIT/ Bëri pushimet në vatrën e infeksionit, del tamponi i Ibrahimovic!

Sezoni i Milanit do të nisë më 17 shtator në turin e dytë të Europa League dhe ndaj skuadra po përgatit për atë datë.

Sipas asaj që shkruan MilanNeës.it, Zlatan Ibrahimovic doli negativ në tamponin e Coronavirus të kryer ditën e djeshme (suedezi ishte në merak pasi bëri pushime në Sardenjë, vatër infeksioni, veçse Briatore dhe Mihajlovic rezultuan pozitivë dhe ishin për darkë me Zlatan). Kështu, nesër pasdite, suedi do të kthehet në stërvitje me grupin.

Veç kësaj, janë edhe dy futbollistë që do të kryejnë tamponin dhe janë Franck Kessie dhe Ismael Bennacer, që kanë bërë pushime jashtë Italisë.

Related posts

ZBULOHET PRAPASKENA/ Rregulla strikte për Francën, nuk ka s*ks dhe lojtarëve i mbetet vetëm…

Delo.autor

CHAMPIONS/ Klopp: Ancelotti është një DHELPËR E ZGJUAR, do të jetë…

Isa.Autor

“EL CLASICO” E LEGJENDAVE/ Real Madrid mposht Barcelonën me përmbysje

Delo.autor

Leave a Comment