Gossip

I DHA FUND BEQARISË/ Martohet sportisti i njohur shqiptar, pamjet nga dasma madhështore (FOTO)

Një nga emrat më të rëndësishëm të sportit në Kosovë, sidomos në Xhudo, ku ka fituar medalje të arta në arenën ndërkombëtare dhe është vlerësuar dy herë rradhazi si “Sportisti i Vitit”, Akil Gjakova është kurorëzuar në martesë.

Akili dhe partnerja e tij, Suela kanë mbajtur një dasmë ku kanë mbledhur të afërmit e miqtë.

“Prive” ka sjellë disa foto nga dita më e lumtur e sportistit ku shihet ambienti i dasmës dhe në një foto tjetër çifti i sapomartuar.

Related posts

NUK “PËRMBAHET”/ Futbollistja shqiptare poston foto “TOPLESS” nga plazhi

Delo.autor

E PABESUESHME NË AMERIKË/ 90-vjeçari kapet me doping, por pasi rezultoi… (FOTO)

Delo.autor

NUK PËRMBAHET DOT/ “Ylli” i Italisë publikon momentet in time me të dashurën nga pishina (Foto)

Delo.autor

Leave a Comment