Futboll Kategoria Superiore Sport

KONTRATË AFATGJATË ME PARTIZANIN/ Ja paga e Ilir Dajës në stolin e “Demave të Kuq”

Pasi Partizani zyrtarizoi dje Ilir Dajën si trajnerin e ri të 16-herë kampionëve të Shqipërisë është mësuar dhe paga e teknikut kryeqytetas.

3 fituesi i kampionatit shqiptar do të paguhet 4500 euro në muaj. Gjatë konferencës së djeshme për shtyp, drejtori i klubit Olsi Rama bëri me dije se kontrata e Dajës me Partizanin është afatgjatë dhe objektivi primar është ndërtimi i një ekipi cilësor dhe të disiplinuar me një modul të qartë loje.

Related posts

“HERONJTË E REAL MADRID”/ Solari huazon PLANIN B të Zinedine Zidane

Isa.Autor

PLAS TEK ARGJENTINA/ Maradona: MESSI të mos kthehet në Kombëtare, Skaloni është…

Isa.Autor

INTER – ICARDI/ Zbuloni zhvilimet e reja në klubin zikaltër

Isa.Autor

Leave a Comment