Futboll Premier League Sport

MESFUSHORI PORTUGEZ TREMB TIFOZËT E JUVENTUS/ Bruno Fernandes: Kam folur me Ronaldon dhe…

Manchester United e tashmja dhe e kaluara. Bruno Fernandes flet edhe për Cristiano Ronaldo. Mesfushori portugez komentoi në mikrofonat e faqes zyrtare të Djajve të Kuq se ai është në kontakt me asin e Juventus, një ish i shkëlqyer i klubit anglez. Deklaratat që ende bëjnë të shkëlqejnë sytë e fansave, të cilët, ndoshta, shpresojnë për një rikthim të tmerrshëm të CR7.

“Të luaja në Premier League ishte ëndrra ime. Pata mundësinë të bashkohem te Manchester United dhe realizova dy ëndrra në një”, pranoi Bruno Fernandes .”Fola me Cristiano Ronaldon dhe ai më tha aq shumë gjëra të mira për këtë klub. Herën e fundit kur e dëgjova ishte disa ditë më parë.

Ai gjithmonë më pyet se si janë gjërat te Manchester United. Nëse gjithçka është në rregull. Të gjithë e dinë që ai interesohet shumë. Kaloi shumë kohë këtu dhe fitoi Topin e Artë të tij të parë. Ky klub e shënoi shumë”.

Related posts

Darmian hap dyert për të gjithë: Juventusi, Interi, Napoli dhe të tjerët…

Isa.Autor

Erick Thohir: Icardi vlen 400 milionë euro

Sadik.Autor

Di Biagio nuk e përjashton rikthimin e Balotelli-t në kombëtare

Q.Autor

Leave a Comment